Drzwi Lestol do mieszkania – drzwi Aluplast.

Urządzając mieszkanie stajemy przed koniecznością wybrania drzwi. Zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznym. Co powinniśmy brać pod uwagę, by móc długo cieszyć z zakupu? Najważniejsze są trzy dziedziny: parametry techniczne, bezpieczeństwo oraz estetyka.

Parametry techniczne drzwi – drzwi Aluplast

W kontekście drzwi parametry techniczne dotyczą wytrzymałości, dźwiękoszczelności i poziomu izolacji cieplnej. Ostatni punkt jest szczególnie ważny w przypadku drzwi zewnętrznych. Możemy wybierać między drzwiami drewnianymi lub z tworzywa sztucznego. Jedna z firm produkujących drzwi Lestol oferuje nam szeroki wybór drzwi drewnianych, które skutecznie zatrzymują ciepło w mieszkaniu. Z kolei drzwi Aluplast, to drzwi wykonane z pcv, które prawie w ogóle nie wymagają konserwacji i mogą nam służyć nawet do 30 lat.

Bezpieczeństwo – drzwi Lestol

Drzwi Aluplast zapewniają również ochronę przeciwwłamaniową z racji na ich konstrukcję. Nie gorsze pod tym względem są drzwi Lestol standardowo wyposażone w 4-punktowy zamek oraz bolce antywłamaniowe.

Estetyka

Drzwi muszą pasować do całości mieszkania lub budynku. I tu już od nas zależy który styl wybierzemy. Drzwi z pcv dają szerokie możliwości jeśli chodzi o wzornictwo i kolor. Drzwi drewniane są bardziej tradycyjne, w wersji bogato zdobionej mogą oddawać ducha minionych epok, ale ich proste formy zadowolą też osoby poszukujące nowoczesności.

 

Możesz również polubić…