Duży Lotek – jak grać w tę grę obecnie?

Duży Lotek to znana gra w ofercie Totalizatora Sportowego. Warto jednak pamiętać, że obecnie zasady gry nieco się zmieniły. Nawet sama nazwa gry też jest inna i brzmi ona Lotto. W jaki sposób grać w Lotto?
W przypadku takiej gry jak Duży Lotek zasady są bardzo proste i są one umieszczone również na stronie internetowej Totalizatora Sportowego. Należy jedynie skreślić sześć liczb z 49, aby stać się milionerem.

 

W przypadku kumulacji nagroda może wynieść nawet kilkadziesiąt milionów, dlatego wielu graczy to właśnie wtedy decyduje się na zawarcie zakładu. Wtedy również część graczy decyduje się na grę systemową, w ramach której można skreślić nawet 12 numerów.
Inną opcją w przypadku gry Lotto jest Lotto Plus. Opcja ta pozwala na to, by wybrane liczby wzięły udział nie w jednym, a w dwóch losowaniach. Pozwala to na niewielkie zwiększenie szansy na wygranie pieniędzy. Wygrana w Lotto Plus jest zazwyczaj niższa niż w standardowej grze i nie podlega kumulacji. Aby zagrać w Lotto z dodatkową opcją należy po prostu zaznaczyć to na kuponie. Obecnie w grę Lotto można grać także online, po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji.

 

Możesz również polubić…