Jak grać w gry liczbowe Totalizatora Sportowego?

Obecnie zakup zakładu na którąkolwiek z gier Totalizatora Sportowego nie jest rzeczą trudną. Wystarczy jedynie pójść do jednego z wielu punktów sprzedaży zakładów, aby nabyć kupon. W jaki sposób można grać w gry liczbowe i gdzie można sprawdzić wyniki losowania?

Choć w dzisiejszych czasach oferta gier Totalizatora Sportowego jest znacznie szersza niż wcześniej, to jednak wiele osób nadal decyduje się na doskonale znaną grę, czyli Dużego Lotka. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy skreślić wybrane liczby i zapłacić za kupon. Można skorzystać również z opcji gry chybił trafił, która polega na zakupieniu zestawu liczb wybranego przez maszynę. Możliwe jest również wybranie i wykupienie opcji plus. Pozwala ona na wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu.

Aby sprawdzić numery dużego lotka dzisiejsze należy poczekać cierpliwie na wieczorne losowanie, które odbywa się zazwyczaj po godzinie 21. 40. Dopiero po losowaniu można sprawdzić wyniki w otwartych punktach sprzedaży zakładów czy na stronach internetowych. Można również obejrzeć sam przebieg losowania i w ten sposób najszybciej sprawdzić, czy wybrany zestaw liczb okazał się zwycięski.

 

Możesz również polubić…