Komody wąskie

Urządzanie mieszkania nie jest prostym zadaniem. Niezwykle wymagające są niewielkie metraże. Jednak bogata oferta sklepów pozwala na umeblowanie w różnorodnym stylu.  Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się wszystkich szczegółów. 

Komody wąskie – dlaczego są dobrym wyborem w niewielkich metrażach? 

Wielofunkcyjne komody wąskie mają naprawdę wiele zastosowań. Przede wszystkim takie komody wybiera się do miejsc, gdzie metraż jest niewielki. Takie komody pomagają zagospodarować przestrzeń, są świetne w kawalerkach bądź na poddaszach. Komody wąskie pozwalają stworzyć ciekawą przestrzeń, która będzie oryginalna. Poza tym takie komody optymalnie wykorzystują powierzchnię oraz ułatwiają przechowywanie.

Takie meble doskonale prezentują się samodzielnie, ale też często kupowane są w zestawach wraz z szafami, regałami. Takie meble można ułożyć w różnej konfiguracji. Tak duża elastyczność sprawia, że meble można dopasowywać do własnych potrzeb. Zaletą takich komód jest niewątpliwie wszechstronność. Wąskie komody świetnie odnajdą się w każdym stylu. Taka komoda może być minimalistyczna bądź bardziej dekoracyjna. Wąska komoda może być wyposażona w pojemne szuflady, zamykane szafki bądź przeszklone półki. W zależności od potrzeb pomieści niezbędne rzeczy bądź wyeksponuje dekoracje. Komody są popularne i często wybierane przez właścicieli mieszkań.

Wąskie komody – funkcjonalność oraz estetyka

Przyjęło się, że wąska komoda to taka, której szerokość jest mniejsza niż 80 centymetrów. Sporą popularnością cieszą się komody, które mają szerokość około 60 centymetrów. Meble te znajdują zastosowanie w każdym z pomieszczeń. Najczęściej można spotkać je w sypialniach, przedpokojach lub pokojach dziecięcych. Komody z szufladami to świetna propozycja do biur oraz domowych gabinetów.

Niewielkie komody mogą pełnić również funkcje toaletek. Można w nich przechowywać rzeczy codziennego użytku, odzież bądź ręczniki. Szuflady zdecydowanie ułatwiają segregowanie oraz utrzymywanie porządku. Wąskie szuflady można także spotkać w pokojach dziecięcych oraz młodzieżowych. Szuflady zmieszczą też zabawki, ubrania i książki.

Niewielkie komody dobrze sprawdzą się w niewielkich przedpokojach. W tym wypadku w szufladach znajdują się czapki, szaliki czy składane parasolki. Jedną z szuflad w tym przypadku można przeznaczyć na rozmaite przedmioty, z których domownicy czasem korzystają.

W salonach oraz jadalniach świetnie sprawdzą się komody, które są przeszklone. Ładne komody można znaleźć na stronie meblepumo.pl/komody-waskie.

Możesz również polubić…