Moskitiera w drzwi balkonowe i do okien Bydgoszcz. Jak przetrwać lato w mieście

W ciepłe dni, o ile nie mamy klimatyzacji w mieszkaniu, chętnie otwieramy okna by choć odrobinę złagodzić wysokie temperatury. Jednak szczególnie wieczorami i w nocy, może się to wiązać z wizytą nieproszonych gości- komarów i innych owadów. W jaki sposób można się przed tym chronić.

Moskitiera w drzwi balkonowe

O ile zamontowanie moskitiery w oknie wydaje się dosyć proste, o tyle moskitiera w drzwiach balkonowych musi jeszcze się otwierać. Do wyboru mamy moskitiery na zawiasach, przesuwne, plisowane lub rolowane. Wykonane są z różnej siatki w zależności od potrzeb klientów. Siatka standardowa zatrzyma wszystkie owady, jak i większe zanieczyszczenia. Siatka przeciwpyłkowa dodatkowo chroni alergików przed pyleniem. Z kolei siatka wzmocniona wykonana z włókna szklanego jest idealna dla właścicieli zwierząt, pozwoli zabezpieczyć okna i drzwi. Moskitiery w drzwi balkonowe możemy zamontować tylko na sezon lub mieć je przez cały czas. Siatkę możemy czyścić szczotką z płynem.

Moskitiery do okien Bydgoszcz

Żeby moskitiery miały sens muszą być założone we wszystkich oknach i drzwiach, które mamy zamiar otwierać. Firma sprzedająca moskitiery do okien Bydgoszcz Faktor oferuje je w różnych wersjach: rolowane, ramkowe, otwierane. Możemy tam znaleźć też moskitiery do okien dachowych. Jakie ceny mają moskitiery do okien Bydgoszcz? Będzie to wydatek rzędu około 100 zł za jedno okno, oczywiście cena uzależniona jest od wielkości okna i typu moskitiery.

 

Możesz również polubić…