Przedsiębiorstwo spedycyjne w Gdańsku

W dzisiejszych czasach usługi spedycyjne to bardzo ważna część gospodarki. To od efektywnej spedycji zależy powodzenie i bezpieczeństwo dostaw przesyłek. Przedsiębiorstwa spedycyjną starają o zapewnienie klientom przede wszystkim kompleksowej fachowej obsługi zarówno w zakresie spedycji na terenie kraju, ale i spedycji międzynarodowej. Spedycja jest jednym z najważniejszych elementów, jeżeli chodzi o branżę TSL (transport-spedycja-logistyka).

Spedycja Gdańsk – doświadczenie od wielu w usługach spedycyjnych

Szukając rzetelnej, efektywnej i terminowej usługi w zakresie transportu i spedycji warto skierować się ku Województwu Pomorskiemu. Firma z siedzibą w Gdańsku cechuje się doświadczeniem na rynku już od ponad piętnastu lat. Cechuje się niezawodnością, terminowością i przede wszystkim odpowiedzialnością. Zapewnia bezpieczne i bezproblemowe dostarczenie przesyłek do miejsc docelowych. Przedsiębiorstwo dysponuje szerokim wyborem taboru, dzięki czemu jest w stanie przewieźć niemal każdy typ ładunku bezpiecznie i bez większych problemów.
Firma działa zarówno na terenie kraju, jak i zajmuje się spedycją międzynarodową (dociera do dowolnych miejsc w całej Unii Europejskiej). Jeżeli chodzi o transport krajowy, przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, współpracuje z wieloma podmiotami w celu jak najlepszej, najbezpieczniejszej i terminowej usługi. Firma stara się przede wszystkim zaoferować potencjalnym klientom ofertą perfekcyjnie dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań. W przypadku spedycji międzynarodowej firma może poszczycić się długoletnim doświadczeniem na rynku i szeroką międzynarodową współpracą, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom.
Firma jest w stanie również zapewnić transport specjalistyczny, czyli takie usługi, jak np. przewóz ładunków ponadnormatywnych (ponadgabarytowych), które wymagają szczególnej organizacji pracy i wiążą się zazwyczaj z koniecznością uzyskania niezbędnych pozwoleń.
Bogata oferta firmy jest w stanie również zapewnić fachową i kompleksową obsługę klientów na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza stale poszerza swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Pracownicy bardzo chętnie udzielają wszelkich porad związanych z procesami spedycyjnymi i przygotowują dokumentacją związaną z przesyłką i transportową, sporządzają umowy o przewóz i zajmują się kwestiami związanymi z ubezpieczeniem przesyłek.
Oferta firmy obejmuje także usługi logistyczne, a w tym nadzór nad logistyką dystrybucji oraz zaopatrzeniem.

Możesz również polubić…