Scavolini kuchnie Warszawa. Włoski design – elegancja i jakość w kuchni. Szyba do kuchni

O tym, że Włosi mają talent artystyczny, poczucie estetyki, wyczucie stylu i kochają materiały wysokiej jakości, nikogo nie trzeba przekonywać. Tak jest nie tylko w modzie, ale i w przemyśle meblarskim. Warto więc przyjrzeć się bliżej meblom Scavolini kuchnie warszawa.

Włoska jakość – Scavolini kuchnie Warszawa

Marka Scavolini powstała w 1961 roku. Ponad 50- letnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych zaowocowało znalezieniem się firmy w światowej czołówce. Scavolini to przede wszystkim dążenie do zaspokojenia potrzeb klientów na całym świecie. Meble Scavolini obecne są także w coraz większej ilości domów na świecie. Świetny design, wyczucie stylu, funkcjonalność, ergonomia sprawiają, że kuchnie tego producenta dają mnóstwo radości z użytkowania. Poza tym ważna jest dbałość o szczegóły, przeprowadzanie częstych testów trwałości, jak również poszukiwanie nowych rozwiązań wpływa na jakość mebli kuchennych z Włoch. Ale Scavolini dba także o środowisko naturalne oraz zdrowie użytkownika. Do produkcji wprowadziła płytę IDROLEB. Płyta ta spełnia najbardziej rygorystyczne normy czystości chemicznej paneli meblowych. Jest to między innymi norma F****.Scavolini kuchnie warszawa – to mnóstwo wzorów i propozycji dla każdego.

szyba do kuchni

Propozycje meblowe firmy Scavolini obejmują meble pełne i przeszklone z witrynami. Szyba do kuchni Warszawa to właśnie meble Scavolini. Bo Włosi znani są z produkcji doskonałego szkła. Warto wspomnieć choćby szkło weneckie. Proste oszklenie, z wzorem, kolorowa lub biała szyba do kuchni Warszawa to propozycja wysokiej jakości doskonałej ozdoby mebli kuchennych.

 

Możesz również polubić…