Szklane drzwi – producent klamek do drzwi, okucia do szklanych drzwi

Do tej pory szklane drzwi częściej były wykorzystywane w miejscach publicznych, sklepach, urzędach, jednak teraz możemy też zauważyć je w aranżacjach mieszkań. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesne stylu. Świetnie wpiszą się w surowy industrialny wystrój, ale również będą pasować do oszczędnych skandynawskich wykończeń.

Rozplanowanie przestrzeni – producent klamek do drzwi

Szklane drzwi mogą w znaczący sposób optycznie powiększyć przestrzeń małego mieszkania, pozwalając jednocześnie wyodrębnić poszczególne pomieszczenia. Jeśli zależy nam zapewnieniu sobie więcej prywatności możemy pomyśleć o tafli mlecznego szkła. Ważne też jakie wybierzemy okucia do szklanych drzwi. Producent klamek do drzwi często oferuje okucia do szklanych drzwi w komplecie. Dzięki temu wszystkie potrzebne elementy pasują do siebie.

Typy okuć – okucia do szklanych drzwi

Okucia mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Większość okuć utrzymanych jest w prostej formie, dzięki czemu pasują do różnych wnętrz. Najbardziej popularne są okucia w kolorze szczotkowanej stali- są one łatwe do utrzymania w czystości i bardzo uniwersalne. Firma Dorma- producent klamek do drzwi i innych akcesoriów, jest liderem na światowym rynku okuć i akcesoriów do szkła. Gwarantują wysoką jakość wykonania.

 

Możesz również polubić…