Waniliowo i pachnąco w kuchni – kuchnie wanilia Żory

Wanilia jest słodka i pachnąca. Kojarzy się ze świętami, ciepłym ciastem domowym, słodkim kremem, lodami… Jakie więc są kuchnie wanilia? To eleganckie, jasne meble, które zapraszają do spędzania czasu i przygotowania posiłku w samym sercu mieszkania lub domu. Sercem takim jest zawsze kuchnia.

Kuchnie Wanilia w kuchni Żory

Kuchnie wanilia mogą wydawać się na pierwszy rzut oka mdłe. Ale waniliowe meble kuchenne mają w sobie szczególnie dużo uroku. Przede wszystkim dodają kuchni ciepła i bardzo subtelnie dekorują wnętrze. Doskonale się prezentują w połączeniu z bielą lub żywszą żółtą barwą. Idealnym dodatkiem do nich będą wszystkie odcienie brązu. Bo ciepło lubi ciepłe barwy. Waniliowe fronty z dodatkiem starej patyny w uchwytach stworzą niepowtarzalny klimat kuchni lub aneksu kuchennego w jadalni, a jasna kuchnia radośnie wypełni i powiększy optycznie nawet najmniejsze pomieszczenie – zwłaszcza, gdy będzie lakierowana na wysoki połysk. Małe kuchnie lubią powiew nowoczesności. Dlatego warto go do nich wprowadzić.

Kuchnie żory prezentują wiele wzorów i kolorów, choć najbardziej efektownie pokazują się kuchnie waniliowe. Kuchnie żory kochają wanilię.

 

Możesz również polubić…